Emmaljunga шасі Super Viking

Emmaljunga шасі  Super Viking Black 14400em
Emmaljunga шасі  Super Viking Black 14400emEmmaljunga шасі  Super Viking White 13400emEmmaljunga шасі  Super Viking Competition 17771emEmmaljunga шасі  Super Viking Lounge 17772emEmmaljunga шасі  Super Viking Outdoor 17773em
Артикул: 14400em
Emmaljunga (Швеция)
13 940 грн.
Немає на складі

Одне з найпотужніших шасі, відрізняється дуже високою практичністю у використанні. Компактно при складанні, маневрене при використанні.

Закладки

Все

Опис шасі Emmaljunga Super Viking (Еммалунга Супер Вікінг)

Модель шасі є дуже міцною. Витримує вагу до 40 кг. В залежності від віку дитини на шасі встановлюється люлька для немовляти або сидіння для малюка, який старше піврічного віку.

Складається дуже компактно. Каркас шасі можна підібрати в білому або чорному кольорах.

Передні колеса поворотні, маневрені. Вони забезпечують розворот коляски в обмеженому просторі. Колеса коляски самоцентрувальні, при фіксації двох передніх.

На шасі Super Viking можна встановити люльку Super Viking, прогулянковий блок Super Viking, захист від сонця для люльки і прогулянкового блоку Super Viking і тоді у Вас вийде повноцінна коляска 2 в 1.

Переваги Emmaljunga Super Viking (Еммалунга Супер Вікінг)

Ручка ергономічної форми, її телескопічна форма полегшує регулювання по висоті. Для додаткової зручності, ручку можна відкинути.

Конструкція міцна та надійна. Система кріплень дозволяє однією рукою фіксувати вибраний елемент для транспортування малюка.

Технічні характеристики шасі Emmaljunga Super Viking

  • розміри шасі (ДхШ): 93x57 см
  • колеса важать: 1,2 кг
  • шасі вагою: 7,3 кг

Шасі Super Viking продається тільки разом з люлькою Super Viking або прогулянковим блоком Super Viking

Характеристики
Каталог: 
Ширина шасі: 
57 см
Вага: 
7.30 кг.
Аксесуари
Cхожі товари
Відгуки

Коментувати